Zdamy.pl - darmowy portal edukacyjny, zawierający m.in. kilkaset programów matematycznych on-line

ALMAMER Wyższa Szkoła Ekonomiczna
WWW: www.almamer.pl
E-mail: sekretar@almamer.pl
Adres: ul. Wolska 43, 01-201 Warszawa.
Telefon: 321 85 85.
Fax: 321 85 84.
Rok powstania: 1994.
Kierunki oraz uzyskiwane tytuły:

  • Ekonomia (studia I i II stopnia),
  • Turystyka i Rekreacja (studia I i II stopnia),
  • Politologia (studia I i II stopnia),
  • Administracja (studia I stopnia),
  • Fizjoterapia (studia I stopnia)
Tryb prowadzenia zajęć:

studia stacjonarne i niestacjonarne.
Opis szkoły:

ALMAMER Wyższa Szkoła Ekonomiczna, to jedna z najstarszych niepaństwowych uczelni w Polsce. Uczelnia łączy w sobie tradycję, nowoczesność, wysoki poziom nauczania i indywidualne podejście do studentów. Sukcesy ALMAMER mają swoje odzwierciedlenie w wysokich pozycjach w ogólnopolskich rankingach edukacyjnych. Uczelnia posiada m.in. tytuł Lidera Rynku w zakresie przygotowywania studentów do samodzielnej działalności zawodowej, certyfikat "Wiarygodna Szkoła" przyznawany przez Akademickie Centrum Informacyjne, "Medal Europejski"w kategorii edukacja, pierwsze miejsce w konkursie na Mazowiecką Firmę w kategorii edukacja. Uczelnia stała się też ważnym ośrodkiem naukowym, który organizuje konferencje i sympozja oraz wydaje liczne publikacje.
Dodatkowe atuty:

uczelnia posiada własny Ośrodek Turystyki i Rekreacji Jeździeckiej w Kosinie (www.konie-kosin.pl), w którym odbywają się m.in. obozy i praktyki studentów. Możliwość nauki w trybie e-learningowym. Własna stołówka, duży parking, skomputeryzowana biblioteka. Wkrótce uczelnia zyska nowoczesny, wyremontowany budynek przy ul. Wolskiej.
Dodatkowe kursy, studia podyplomowe etc.:

Studia podyplomowe na kierunkach - Administracja publiczna a zarządzanie jakością, Agroturystyka, Chiny - ekspansja, import, Menedżer komunikacji biznesowej, Podatki w działalności gospodarczej, Przywódca zarządzający zespołem w okresie zmian, Zarządzanie hotelem i zakładem gastronomicznym, Rachunkowość, Zarządzanie logistyczne, Zarządzanie zasobami ludzkimi. Kurs informacji turystycznej i inne.


COPYRIGHT © ERIM www.erim.pl erim@erim.pl, zdamy.pl - PORTAL EDUKACYJNY stat4u