Zdamy.pl - darmowy portal edukacyjny, zawierający m.in. kilkaset programów matematycznych on-line

ZESPÓŁ KOLEGIÓW NAUCZYCIELSKICH
WWW: www.zkn.suwalki.pl
E-mail: zkn@op.pl
Adres: 16-400 SUWAŁKI, UL. NONIEWICZA 83.
Telefon: 087-5662978.
Fax: 087-5662978.
Data powstania: 01.09.1990r.
Kierunki oraz uzyskiwane tytuły:

  • Język angielski - licencjat udzielany przez Uniwersytet Gdański w Gdańsku;
  • Język francuski - licencjat udzielany przez Uniwersytet Warszawski w Warszawie;
  • Język niemiecki - licencjat udzielany przez Uniwersytet Gdański w Gdańsku;
  • ęzyk polski - licencjat udzielany przez Uniwersytet Gdański w Gdańsku.
W roku akademickim 2009/ 2010 planujemy powołać nowe specjalności: Język hiszpański - licencjat udzielany przez Uniwersytet Warszawski w Warszawie; Specjalności, nad którymi opiekę będzie sprawował Uniwersytet Gdański w Gdańsku i będzie udzielał licencjata: Język angielski z dodatkową specjalnością język niemiecki; Język polski z dodatkową specjalnością wiedza o kulturze; Język polski z dodatkową specjalnością edytorstwo komputerowe; Język polski z dodatkową specjalnością informacja naukowa z bibliotekoznawstwem; Język polski z dodatkową specjalnością edukacja medialna; Specjalności, nad którymi opiekę będzie sprawowała Wyższa Szkoła Humanistyczna TWP w Szczecinie oraz Uniwersytet Gdański w Gdańsku, licencjat: Edukacja medialna z językiem niemieckim; Edukacja medialna z językiem angielskim; Specjalność, nad którą opiekę będzie sprawowała Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu oraz Wyższa Szkoła Humanistyczna TWP w Szczecinie, licencjat: Edukacja dla bezpieczeństwa z dodatkową specjalnością edukacja medialna.
Tryby prowadzenia zajęć:

Język angielski - dzienny i wieczorowy; Język francuski - dzienny; Język niemiecki - dzienny; Język polski - dzienny i zaoczny.
Dodatkowe atuty:

Zajęcia na kierunkach obcojęzycznych są prowadzone w języku obcym. Zajęcia prowadzą nauczyciele polscy, zagraniczni i wykładowcy uniwersyteccy. ZKN posiada nowoczesne wyposażenie: laboratorium językowe, pracownie komputerowe, Internet, TV satelitarna. Funkcjonuje bogato wyposażona biblioteka i czytelnia, a księgozbiór jest uzupełniany na bieżąco.


COPYRIGHT © ERIM www.erim.pl erim@erim.pl, zdamy.pl - PORTAL EDUKACYJNY stat4u